Oddziałowa Komisja Turystyki Kolarskiej - Oddział PTTK im. Wojciecha Kętrzyńskiego w Kętrzynie

Oddziałowa Komisja Turystyki Kolarskiej

W dniu 14 grudnia 2013 roku Zarząd Oddziału PTTK im. W. Kętrzyńskiego podjął uchwały w sprawach:

1. Powierzenia pełnienia obowiązków Oddziałowej Komisji Turystyki Kolarskiej - Klubowi Turystyki Rowerowej RASTEN w Kętrzynie.

2. Powołania Terenowego Referatu Weryfikacyjnego odznak turystyki kolarskiej PTTK w zakresie uprawnień weryfikacyjnych Kolarskiej Odznaki Turystycznej (KOT) małej: brązowej, srebrnej, złotej, którego Przewodniczącym jest: Adam Śnieżko – Przodownik Turystyki Kolarskiej Nr 7365.

Od 14 grudnia 2013 roku, Klub Turystyki Rowerowej RASTEN posiada uprawnienia Oddziałowej Komisji Turystyki Kolarskiej i przy Klubie działa Terenowy Referat Weryfikacyjny.

Wszelkie formalności związane z weryfikacją książeczek wycieczek kolarskich są załatwiane na miejscu w naszym Klubie w Kętrzynie. Strona Klubu: http://rasten.ketrzyn.pttk.pl/

Wszelkie sprawy i pytania dotyczące weryfikacji książeczek kolarskich proszę kierować na adres: rasten@interia.pl